  • Mfr # TFP101LVF15X070LP
  • Zoro # G504541167
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X070LP
Width
15"
Height
70"