  • Mfr # TFP101LVF15X064MG
  • Zoro # G404549096
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF15X064MG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
64"