  • Mfr # TFP101LVF12X037CH
  • Zoro # G804545070
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X037CH
Width
12"
Height
37"