  • Mfr # TFP101LVF12X053SB
  • Zoro # G404543070
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X053SB
Width
12"
Height
53"