  • Mfr # TFP101LVF12X078PT
  • Zoro # G504547022
Width
12"
Color
Pure Turquoise
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X078PT
Width
12"
Height
78"