  • Mfr # TFP101LVF18X067PT
  • Zoro # G604550809
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X067PT
Width
18"
Height
67"