  • Mfr # TFP101LVF12X025TB
  • Zoro # G404549928
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X025TB
Width
12"
Height
25"