  • Mfr # TFP101LVF12X030TB
  • Zoro # G104541475
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X030TB
Width
12"
Height
30"