  • Mfr # TFP101LVF15X027TB
  • Zoro # G304550079
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X027TB
Width
15"
Height
27"