  • Mfr # TFP101LVF15X035TB
  • Zoro # G204543102
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X035TB
Width
15"
Height
35"