  • Mfr # TFP101LVF15X064TB
  • Zoro # G204549289
Width
15"
Color
Raisin Brown
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X064TB
Width
15"
Height
64"