  • Mfr # TFP101LVF18X033TB
  • Zoro # G504541457
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X033TB
Width
18"
Height
33"