  • Mfr # TFP101LVF18X048HB
  • Zoro # G104550125
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X048HB
Width
18"
Height
48"