  • Mfr # TFP101LVF18X062HB
  • Zoro # G604547526
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X062HB
Width
18"
Height
62"