  • Mfr # TFP101LVF12X040OB
  • Zoro # G204547483
Width
12"
Color
Starless Night Blue
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X040OB
Width
12"
Height
40"