  • Mfr # TFP101LVF12X078OB
  • Zoro # G804546824
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X078OB
Width
12"
Height
78"