  • Mfr # TFP101LVF12X049OB
  • Zoro # G704541035
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X049OB
Width
12"
Height
49"