  • Mfr # TFP101LVF12X058OB
  • Zoro # G404546323
Width
12"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X058OB
Width
12"
Height
58"