  • Mfr # TFP101LVF12X063OB
  • Zoro # G804549412
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X063OB
Width
12"
Height
63"