  • Mfr # TFP101LVF18X066FG
  • Zoro # G704549635
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X066FG
Width
18"
Height
66"