  • Mfr # TFP101LVF12X074TG
  • Zoro # G804544882
Width
12"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X074TG
Width
12"
Height
74"