  • Mfr # TFP101LVF12X062HG
  • Zoro # G904548995
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X062HG
Width
12"
Height
62"