  • Mfr # TFP101LVF18X030HG
  • Zoro # G204551114
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF18X030HG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
30"