  • Mfr # TFP101LVF12X027WR
  • Zoro # G704551140
Width
12"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X027WR
Width
12"
Height
27"