  • Mfr # TFP102FH12X053BL
  • Zoro # G704496229
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X053BL
Width
12"
Height
53"