  • Mfr # TFP102FH15X031BL
  • Zoro # G104515070
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X031BL
Width
15"
Height
31"