  • Mfr # TFP102FH18X058BL
  • Zoro # G804498253
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X058BL
Width
18"
Height
58"