  • Mfr # TFP102FH12X034BR
  • Zoro # G304496230
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X034BR
Width
12"
Height
34"