  • Mfr # TFP102FH12X045LP
  • Zoro # G904510442
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X045LP
Width
12"
Height
45"