  • Mfr # TFP102FH12X065MR
  • Zoro # G504512068
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X065MR
Width
12"
Height
65"