  • Mfr # TFP102FH12X072MR
  • Zoro # G104496287
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X072MR
Width
12"
Height
72"