  • Mfr # TFP102FH18X073SG
  • Zoro # G804493883
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH18X073SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
73"