  • Mfr # TFP102FH12X030TU
  • Zoro # G604493090
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X030TU
Width
12"
Height
30"