  • Mfr # TFP102FH18X048TU
  • Zoro # G504511177
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X048TU
Width
18"
Height
48"