  • Mfr # TFP102FH12X030UN
  • Zoro # G704493204
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X030UN
Width
12"
Height
30"