  • Mfr # TFP102FH12X079UN
  • Zoro # G604505939
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X079UN
Width
12"
Height
79"