  • Mfr # TFP102FH12X029WH
  • Zoro # G904490911
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X029WH
Width
12"
Height
29"