  • Mfr # TFP102FH15X048WH
  • Zoro # G904513108
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X048WH
Width
15"
Height
48"