  • Mfr # TFP102FH18X059PT
  • Zoro # G104500250
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X059PT
Width
18"
Height
59"