  • Mfr # TFP102FH15X046SM
  • Zoro # G904509927
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X046SM
Width
15"
Height
46"