  • Mfr # TFP101RPF12X078BL
  • Zoro # G204544260
Width
12"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X078BL
Width
12"
Height
78"