  • Mfr # TFP101RPF15X071BL
  • Zoro # G504550718
Width
15"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X071BL
Width
15"
Height
71"