  • Mfr # TFP101RPF12X038MR
  • Zoro # G004543388
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X038MR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
38"