  • Mfr # TFP101RPF12X078MR
  • Zoro # G004544491
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X078MR
Width
12"
Height
78"