  • Mfr # TFP101RPF12X051MR
  • Zoro # G904551087
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X051MR
Width
12"
Height
51"