  • Mfr # TFP101RPF15X064MR
  • Zoro # G704546559
Width
15"
Color
Pepper Red
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X064MR
Width
15"
Height
64"