  • Mfr # TFP101RPF15X067MR
  • Zoro # G704548263
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X067MR
Width
15"
Height
67"