  • Mfr # TFP101RPF12X036PT
  • Zoro # G904542153
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X036PT
Width
12"
Height
36"