  • Mfr # TFP101RPF12X041PT
  • Zoro # G304545150
Width
12"
Color
Pure Turquoise
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X041PT
Width
12"
Height
41"