  • Mfr # TFP101RPF12X025SG
  • Zoro # G104547484
Width
12"
Color
Seaglass
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X025SG
Width
12"
Height
25"